25° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Nintendo Switch için yeni Monster Hunter oyunu gelebilir!

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 08/31/2020 13:37 A A


Sevilen aksiyon rol yapma oyunlarından biri olan Monster Hunter, geçtiğimiz yıllarda konsollara ve PC platformuna çıkış yapmış ve başarılı olan bir yapım olmuştu. Daha sonrasında gelen ek paketleriyle birlikte oyunun süresi iyice uzamıştı ve oyuncuları mutlu etmeyi başarmıştı. Ardından Switch‘e özel Monster Hunter Ultimate Generations piyasaya sürülmüştü. Şimdi yeni bir oyun daha Nintendo Switch kullanıcıları için geliştiriliyor olabilir.

Monster Hunter Nintendo Switch platformuna gelebilir!

Videogameschronicle isimli internet sitesinin haberine göre, bir Capcom çalışanı yepyeni bir Monster Hunter oyununun Nintendo Switch için geliştirilmekte olduğunu söyledi.

Ortaya çıkanlara göre, daha öncelerde Capcom haberleri yapan Twitter kullanıcısı Dusk Golem, oyuna stüdyosunun şu an Nintendo Switch’te oynanacak yeni bir oyun üstünde çalışıldığını söyledi.

Dusk Golem yeni oyunun yakında ortaya çıkacağını belirtirken, “İki şeyi ayrıntılandırmak gerekirse, Monster Hunter Switch, RE Engine’in Switch uyumlu bir sürümünde çalışıyor, bu yüzden son birkaç aydır ondan bahsettiğimde  yayınlıyorum,” açıklamalarını paylaştı.

Yeni oyunun nne zaman piyasaya sürüleceği ve içeriğinde neler olacağı hakkında bir bilgi olmasa da, Switch sahipleri bu haberden sonra sevinecek gibi görünüyor.

Switch’e gelmesi planlanan yeni oyun hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 31 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 13:37 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin