OnePlus 9 Pro görselleri yayımlandı! İşte tasarımı - Gazete Haberi Gazete Manşetleri Gazete Haberleri
Açık
  • EURO
  • DOLAR

OnePlus 9 Pro görselleri yayımlandı! İşte tasarımı

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 11/22/2020 00:12 A A


OnePlus 9 Pro görselleri ortaya çıktı. Önümüzdeki yılın mart ayında satışa sunulması beklenen bu modelin görselleri şu an için işlenmiş görüntüler (render) eşliğinde kullanıcılara sunuldu. Zira gerçek görüntüler ile karşılaşmamıza henüz çok var.

Android 11 ile donatılacağı iddia edilen OnePlus 9 serisini merak edenlerin sayısı azımsanamayacak derecede çok. Yayımlanan çizimlere baktığımızda OnePlus 8T’den esintiler görüyoruz. Bu da demek oluyor ki Çinli firmanın yeni serisi 8T’yi tasarım açısından aratmayabilir.

OnePlus 9 Pro görselleri beğenilecek mi?

OnePlus 9’un abisi şeklinde nitelendirilebileceğimiz bu modelin tasarımı bize OnePlus 8 Pro‘yu ve OnePlus 8T’yi anımsatıyor. Geçen yıl satışa sunulan bu iki modelin OnePlus 9 Pro’nun tasarımında önemli bir rol oynadığını görebiliyoruz.

OnePlus 8 Pro için tasarlanan kamera ortaya yerleştirildi. OnePlus 9 Pro ise, eğer bir değişiklik olmazsa, kamera modülüne sol üst tarafta yer verecek. Bunun aynısını 8T ve Nord modellerine görmüştük.

OnePlus 9 Pro görselleri

Ayrıca Samsung Galaxy Note 20 Ultra modelinin kamera kurulumu da OnePlus 9 Pro için tasarlanan kamera modülüne benziyor. Sızdırdığı görüntülerle tanınan @OnLeaks, bu modelin ekran boyutunu söyledi: 6.55 inç.

Telefonun arka tarafı muhtemelen metal bir çerçeve izlenimi veren cam eşliğinde üretilecek. Elimizdeki bilgiler şimdilik bu kadar. OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro ikilisinde hangi özelliklerin olmasını istiyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 89 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 00:12 A A


BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.