Philips Sound yazın sevilen şarkılarını sunar

Teknoloji


Yaz sıcakları yavaş yavaş yerini tatlı bir serinliğe bırakıyor. Çalışırken, spor yaparken ya da akşam keyfi yaparken müzik dinlemek; zamanı daha eğlenceli hale getiriyor. Ses kalitesiyle müzik dinlemenin zevkini artıran Philips Sound’un, kablo karmaşasından kurtaracak kulaklıklarıyla melodiler kulağa bambaşka geliyor.

Sevilen şarkıları sıcak havalarda dinlemek için; avuç içi kadar küçük bir şarj kutusuna sahip, true wireless bir kulaklıktan daha kullanışlı ne olabilir? Philips Sound tarafından geliştirilen TAT2205 kulak içi kablosuz kulaklık, su sıçramalarına ve tere dayanıklı. Siyah, kırmızı, mavi ve beyaz renk seçenekleri olan TAT2205; mükemmel ses kalitesini 12 saate kadar sunabiliyor.

Sizler için Philips Sound’dan bu güzel havalarda keyfinize keyif katacak şarkı önerileri derledik:

The Kid LAROI – Stay (ft. Justin Bieber)

Z kuşağının yeni favorilerinden olan Avusturalyalı Charlton Kenneth Jeffrey Howard, The Kid LAROI sahne adıyla birkaç yıldır listelerde. Aksanıyla da hayranları arasında beğeni toplayan The Kid LAROI’un son şarkısı Stay’e, Justin Bieber da vokaliyle destek veriyor. Akılda kalıcı ritmi ve retro havasıyla Stay iki ayda listelerin üst sıralarına yerleşti.

Yüzyüzeyken Konuşuruz – Sen Varsın Diye

Yaklaşık 10 yıldır bağımsız rock ve synthpop tarzlarıyla Kadıköy sokaklarından tüm Türkiye’ye yayılan grup, yeni teklisini Temmuz ayında müzik severlerle paylaştı. Uzun bir aradan sonra hayranlarına tekrar merhaba diyen grubun yeni şarkısı; dinledikçe kendini sevdiren romantik havasıyla, uzun bir süre daha listelerde yerini alacak gibi görünüyor.   

Edis, Anıl Piyancı & Ekin Beril – Kainat

Son yıllarda kendinden iyice bahsettiren Edis, Türkçe pop müziğin önemli isimlerinden biri oldu. Bu yaz ortasında çıkan Kainat şarkısında Edis; rapçi Anıl Piyancı ve Instagram üzerinden yorumladığı acapella şarkılarla tanınan Ekin Beril’le birlikte çalıştı. Pozitif havası ve orta hız temposuyla Kainat, yazın ruhunu en iyi yansıtan şarkılardan biri olabilir.

Ed Sheeran – Bad Habits

Popüleritesini 2010’lu yıllarda kazanan Ed Sheeran; yaklaşık 16 yıldır şarkıcı, söz yazarı ve prodüktör olarak müzik kariyerini devam ettiriyor. Folk, akustik ve soul tarzlarını seven Sheeran; son şarkısı Bad Habits’le tarzını elektronik müziğe de yansıtarak melodik deep house öğeleri olan bir parçayı dinleyicilere sunuyor.

Zeynep Bastık – Sen Ben