Philips TV’den olağanüstü görüntü ve ses deneyimi

Teknoloji


Philips TV ve Bowers & Wilkins ortaklığı, markanın yeni OLED+ TV’lerinde kullanıcılarına olağanüstü görüntü ve ses deneyimi yaşatacak. 

 Philips’in birçok ödül kazanan OLED+ premium TV ailesi, OLED+986 ve OLED+936 modelleriyle genişledi. 

Olağanüstü görüntü kalitesi için yüksek çıkışlı OLED paneller ve 5.nesil P5 Yapay Zeka Çoklu Görüntü İşleme Motoru özel olarak geliştirildi.  

Yeni OLED+ modellerde iyileştirilmiş çoklu hoparlörlü Bowers & Wilkins ses sistemi, Tweeter-on-Top teknolojisi, Continuum konileri ve Dolby Atmos sürücüler bulunuyor. 

Televizyonlar HDR+10’a ve diğer başlıca HDR standartlarına da uyumlu. (HDR10+, HDR10, HLG & Dolby Vision)

Dört taraflı Ambilight, etkileyici bir sinema ve oyun deneyimi sunmak üzere tasarlandı. 

En iyi Avrupa Dizaynını yansıtan tasarımında; çelik, Kvadrat kumaş ve Muirhead deri detaylar kullanıldı. 

Oyunseverler için HDMI 2.1 ve VRR&Low Latency Özellikleri de mevcut. 

Fast Motion Clarity modu oyun süresince üst düzey bir deneyim sunuyor. 

Televizyon pazarındaki gelişmelerin gerçek anlamda ‘ezber bozan’ olarak anılması her zaman pek mümkün olamıyor. Philips TV’nin Bowers & Wilkins ses işbirliğiyle geliştirdiği OLED+ modeller tam olarak bu tanıma uyuyor. 

 İki marka; OLED+ modeliyle bir televizyonda olabilecek en ‘ezber bozan’ özellikleri bir araya getirdi.  Yeni OLED+986 ve 2021-2022 EISA En iyi Ev Sineması Televizyonu ödüllü OLED+936 televizyon pazarında performans çıtasını en yükseğe çıkartıyor. 

Kendi alanında lider bu iki marka, teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve ürün gelişimi için gerekli tüm anahtar bileşenleri iyileştirmeye odaklanıyor.