18° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

PlayStation 4 DualShock 4 oyun kolu ile tekrar gündemde

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 08/11/2020 08:54 A A


15 Kasım 2013 tarihinde piyasaya sürülen PlayStation 4, DualShock 4 oyun kolu ile oyunculara hizmet ediyor. Sony tarafından yayımlanan bir yazıda nadir ve bazı kişiler tarafından sevilen renk seçeneklerinin bir kez daha kullanıcıların beğenisine sunulduğu açıklandı.

PlayStation 4 DualShock 4 oyun kolu ile tekrar gündemde

Japon firma, bu oyun kollarının PlayStation 5 için uygun olmadığını ve sadece PlayStation 4 modellerinde çalışacağını bildirdi. Oyuncuları 11 yeni renk seçeneği bekliyor. Sony şimdiye kadar 25’ten fazla renk seçeneği sundu.

Yeni renkler arasında dut mavisi, gece yarısı mavisi, kamuflaj yeşili, kamuflaj kırmızısı, altın rengi ve benzeri seçenekler yer alıyor. Steve Schwartz tarafından kaleme alınan yazıda Sony’nin bu projeden memnun olduğu belirtildi.

PlayStation 4 DualShock 4 oyun kolu

Kullanıcılara sunulan seçenekler arasında bordo ve mavi renklerinin bulunması oldukça şaşırttı. Bu modelin Trabzonspor’un renklerini taşıması ülkemizdeki birçok insanın yüzünü gülümsetebilir.

Fiyatlara geldiğimizde siyah rengi ile donatılan oyun kolunun 59.99 dolar olduğunu görüyoruz. Diğer renklerin fiyatları ise, bordo ve mavi kombinasyonu da dahil, 64.99 dolar olarak belirlenmiş.

PlayStation 4 DualShock 4 oyun kolu

Sony tarafından yayımlanan ilgili yazıya ve fiyatlara buradan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizi bu konsolların gösterildiği bir video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Oyuncular artık PlayStation 5’i bekliyor ancak PlayStation 4 henüz gündemden düşmüş değil. Favori renkleriniz hangisi? Bu soruya ek olarak sizce fiyatlar uygun mu?Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 24 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 08:54 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin