Açık
  • EURO
  • DOLAR

PS5 Siparişi Verenler, Kutudan Çıkanları Görünce Gözlerine İnanamadı |

ABONE OL
İnternet - 11/24/2020 23:54 A A


Şayet bir PlayStation 5 almaya niyetliyseniz, neredeyse anında tükenen stoklar ve yüksek talep nedeniyle bunun z

Şayet bir PlayStation 5 almaya niyetliyseniz, neredeyse anında tükenen stoklar ve yüksek talep nedeniyle bunun zorluğunu biliyor olabilirsiniz. Lakin görünene nazaran bir küme kişi, yalnızca istedikleri PlayStation 5’i alamamakla kalmayıp, zorlukla verdikleri siparişin sonucunda konsollarını beklerken birtakım değişik eserlerle karşılaştılar. Bu eserlerin ortasında tavalar ve gibisi pek çok şaşırtan eser bulunuyor. Twitter üzerindeki mesajlara bakılırsa, bu durum Birleşik Krallık’ta Amazon üzerinden PS5 sipariş edenler için bilhassa geçerli.

Happy #PS5 day everyone. Tried to document our one’s unveiling, but Amazon have tricked us with an unsolicited air fryer instead (after giving delivery password). Anyone else had this sorun today? pic.twitter.com/99IUSzSJUU

— Bex April May (@bexlectric) November 19, 2020

Bu durumun az olmadığını net bir biçimde gösteren mesajlarda, doğru koli içerisinde yanlış eserlerin geldiği net olarak görülebiliyor. Twitter üzerinde doğrulanması daha sıkıntı olan öbür bildirimlerde ise masaj aleti, barbekü ve hatta bir paket pirinç üzere öteki garip eserler de PS5 yerine kutudan çıkmış durumda.

Bu durumun nasıl yaşandığına dair kesin bir karşılık bulunmasa da, Amazon üzere devasa bir satıcı için uygun bir reklam olmadığı kesin. Fakat birinci varsayımlar, kargolar adreslerine ulaşmadan, yolda bir hırsızlığa kurban gitmiş olması istikametinde.

So, @AmazonUK looks like someone has stolen my (day late) PS5. Right outer box, wrong item. Where can I get help? @AmazonHelp @PlayStationUK pic.twitter.com/qBIZ3RHl1I

— Anthony Dickens (@antdickens) November 20, 2020

Kaynak: Teknovadisi

Bu haber 56 kez okundu.

Android Uygulamamızı İndirmek İçin Tıklayın

ABONE OL
İnternet - 23:54 A A


BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.