-1° Sisli
  • EURO
  • DOLAR

PUBG Lite oyuncuları için harita müjdesi

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 11/21/2019 14:27 A A


PUBG oyuncuları için Erangel haritasının değişeceği müjdesi daha önce verilmişti. Şimdi ise sıra bilgisayarda PUBG Lite oynayan oyunculara geldi. PUBG Lite oyuncuları için Erangel 2.0 haritası ile ilgili heyecan verici bir tweet atıldı.

PUBG Lite Erangel 2.0 haritası ile güncellenecek

Bilgisayardan PUBG Lite oynayanlar da yakında Erangel 2.0 haritasına kavuşabilir. PUBG Lite Erangel 2.0 haritası ile ilgili tweet, PUBG PC Lite isimli Twitter hesabından geldi. Paylaşımda, Erangel 2.0’da gördüğümüz büstün paylaşılmış olması, oyuna yeni haritanın geleceğinin müjdesi olarak yorumlandı. Aynı zamanda fotoğrafın üzerine ‘Coming Soon’ yani ‘Yakında geliyor’ yazması da bu güncellemeyi doğruladı.

PUBG Lite için yapılacak harita güncellemesi birebir Erangel 2.0 olmayabilir. Hatta aynı ismi de taşımayabilir. Ancak, farklı isim ve yeniliklerle gelse de haritaya Erangel 2.0’ın Lite versiyonu diyebiliriz.

PUBG Lite PC versiyonu son güncelleme ile hata düzeltmelerine odaklanmıştı. Mavi bölge ve UMP45 isimli silahtaki bazı hatalar yeni güncelleme ile düzeltildi. Yeni güncelleme de haritaya odaklanabilir. Bu arada beta güncellemesinde oyuna, tıpkı PUBG Mobile‘da olduğu gibi 4v4 Takım Ölüm Maçı da eklendi. Oyuncuların hızlı tempoda ve daha küçük haritada mücadeleye girmelerini sağlayan bu modun haritasında da birçok depo ve kasaya yer verildiğini söyleyelim.

Kaynağa Gitmek İçin Tıklayınız.

Bu haber 1 kez okundu.

Android Uygulamamızı İndirmek İçin Tıklayın

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 14:27 A A


BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.