18° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Realme Buds Air Türkiye fiyatı açıklandı!

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 09/15/2020 13:22 A A


Türkiye’de birçok kablosuz kulaklık modeli bulunuyor. Bunlardan bazıları uygun fiyatlı iken çoğunluğu yüksek fiyatlı olarak karşımıza çıkıyor. Apple, Samsung ve Huawei gibi kablosuz kulak içi kulaklıklar noktasında liderliği göğüsleyen markalar Türkiye’de yüksek fiyattan alıcıya ulaşıyor. Bu nedenle kablosuz kulak içi kulaklık isteyen kişiler için alternatif olan Xiaomi’ye şimdi de realme katılıyor. Son olarak, realme Buds Air Türkiye fiyatı da açıklandı.

realme Buds Air Türkiye fiyatı nihayet belli oldu

Küresel pazarda aylar önce kullanıcıyla buluşan realme Buds Air, nihayet Türkiye’deki kullanıcılarla da buluşuyor. 14 Nisan Salı günkü canlı yayında Türkiye fiyatı açıklanan kulaklık diğer rakiplerine oranla daha uygun fiyatlı olmasıyla dikkat çekiyor.

realme Buds Air özelliklerinden biraz bahsedecek olursak: Oldukça şık ve kaliteli duran kulaklık, farklı renk seçenekleriyle dikkat çekiyor. realme sarısı, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile karşımıza çıkan kulaklıkta Bluetooth 5.0 teknolojisi kullanılıyor.

Kablosuz kulaklıkta R1 işlemci yer alıyor. Bu işlemcinin oyun moduna geçildiğinde gecikme süresini 120 ms’ye düşürdüğü belirtiliyor. Bu ise oldukça başarılı çünkü kablosuz kulaklıklara yönlendirilen en büyük eleştiri gecikme süresi diyebiliriz.

realme Buds Air Türkiye fiyatı-01

realme Buds Air‘da toplamda iki mikrofon bulunuyor bunlardan birisi gürültü engelleme için kullanılıyor. Müziği açıp kapatmak için de bir yönlendirme tuşu bulunan kulaklığın en önemli özelliği oyun ve video oynatmada gecikme süresini yüzde 51 oranında azaltıyor olması. Gaming Mode özelliği eklenen kulaklık dikkat çekiyor. Gaming Mode özelliğine geçmek için iki kulaklığa da bir dokunuş yapmanız gerekiyor.

17 saatlik bir pil ömrü sunduğu söylenen kulaklığın şarj kutusu olmadan 3 saat kadar aktif olarak kullanılabiliyor. Modelde müzik kontrolü için dokunmatik kontrol yüzeyi de bulunuyor. Bu ise işleri iyice güzelleştiriyor.

realme Buds Air sahip olduğu özellikleriyle ve fiyatıyla kablosuz kulaklık pazarına dikkat iddialı bir giriş yaptı diyebiliriz.

realme Buds Air Türkiye fiyatı 549 TL olarak açıklandı. Kulaklık 21 Nisan’dan itibaren Türkiye’de satılmaya başlanıyor. Siz de bu kulaklığı alır mıydınız, sizce Türkiye fiyatı bu özellikler için uygun fiyatlı mı? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın.Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 36 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 13:22 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin