Açık
  • EURO
  • DOLAR

Red Dead Online ayrı olarak satılacak: İşte detaylar!

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 11/24/2020 21:45 A A


Red Dead Online ayrı olarak satılacak. Rockstar Games, GTA Online ile çok fazla kazanç elde etti ve GTA Online için gelen her yeni genişleme paketi şirkete çok büyük paralar kazandırdı. RDR 2 çıktığı zaman online kısmı olacağı belirtilmişti.

Red Dead Online ayrı bir oyun olarak satılacak

Red Dead Online güzel bir multiplayer modu olsa da içerik bakımından GTA Online‘ın çok gerisinde kalıyordu ve yetersiz bir içeriğe sahipti, bu yüzden oyuncular Red Dead Online üzerinde fazla zaman geçirmiyordu. Son zamanlarda bir kaç güncelleme alsa da hala yetersiz bir içeriğe sahip. Rockstar Games, Twitter hesabından oyunun ayrı olarak satılacağını duyurdu.

Bu da RDR 2‘ye sahip olmasanız bile Red Dead Online‘ı satın alıp sadece oyunun Online kısmına girebileceğiniz anlamına geliyor. RDR 2‘yi hali hazırda aldıysanız Red Dead Online için endişelenmenize gerek yok hala RDR 2’ye dahil olacak. Red Dead Onlineı 1 Aralık‘ta 5 Dolara satın alabilirsiniz. Oyunun şu anki 5 Dolarlık fiyatı yüzde 75 indirimli hali. 15 Şubat 2021‘den sonra Red Dead Online, 20 Dolardan satılacak.

Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 79 kez okundu.

Android Uygulamamızı İndirmek İçin Tıklayın

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 21:45 A A


BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.