Sisli
  • EURO
  • DOLAR

Redmi Note 8 Pro güncelleştirmeleri devam ediyor!

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 11/27/2020 00:33 A A


En çok kullanılan akıllı telefon modellerinden olan Redmi Note 8 Pro, güncelleştirmeleri ile gündem olmaya devam ediyor. Xiaomi tarafından geliştirilen en gelişmiş arayüz MIUI 12’yi kullanan model, MIUI V12.0.5.0.QGGMIXM güncelleme sürümünü aldı.

Bu güncellemeden önce modellere MIUI V12.0.3.0.QGGMIXM güncellemesi gelmişti. Bu güncellemede telefonun Android Güvenlik Yaması Ağustos 2020 sürümüne yükselmişti. Ancak şimdi gelen güncellemenin notlarında güvenlik yamasına dair bir bilgi bulunmuyor.

Redmi Note 8 Pro güncelleştirmeleri gelmeye devam ediyor

Yeni gelen güncellemeyle birlikte telefonun kararlı çalışmasının artırıldığı belirtiliyor. Güncelleme hakkında detaylı açıklama paylaşılmasa da modelin kullanımında olumlu yanları olması bekleniyor. Güncelleme ekranına geldiğinde kullanıcıların karşısına “Optimizasyon: Sistem dengesi artırıldı.” ve “Optimizasyon: Sistem gecikmesi azaltıldı.” uyarıları çıkıyor.

Fazla detay paylaşılmasa da Redmi Note 8 Pro güncelleştirmeleri için devam edildiğini söylemek mümkün. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan sızıntılara göre Redmi Note 8 Pro, MIUI 13 güncellemesini alacak modeller arasında bulunuyor.

redmi note 8 pro güncelleştirmeleri

Söz konusu güncellemeyi indirmek ve kurmak için Ayarlar > Telefon hakkında > MIUI sürümü ya da Telefonu güncelle kısmına gitmek gerekiyor. Ekranda çıkan “Güncellemeyi indir” butonuna dokununca güncelleme paketinin indirilmesi başlıyor.

Orta segment modeller arasında en çok kullanılanlar listesinde olan model, MediaTek Helio G90 işlemci ve 6 GB RAM özelliklerine sahip. Ayrıca kullanıcılara 64 GB ya da 128 GB depolama alanı seçeneği sunuluyor.Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 95 kez okundu.

Android Uygulamamızı İndirmek İçin Tıklayın

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 00:33 A A


BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.