13° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Ronaldinho’dan yeni görüntüler! İşte hapishaneden çıkış anı

Spor Haberleri - 04/08/2020 20:37 A A

Sahte pasaport düzenlemek iddiasıyla Paraguay’da tutuklanan ve 6 ay hapis cezası alan Brezilyalı eski yıldız futbolcu Ronaldo de Assis Moreira, bilinen adıyla “Ronaldinho” ev hapsine alınmıştı. Ronaldinho ve kardeşi Assis’in, 32 gün cezaevinde kaldıktan sonra 1,6 milyon dolar kefalet bedeli karşılığında serbest bırakıldığı belirtilmişti.
İkilinin cezalarının ev hapsine çevrildiği ve cezanın kalan kısmını Paraguay’ın başkenti Asuncion’daki bir otelde tamamlayacakları ifade edildi. Ronaldinho ve kardeşi Assis, 6 Mart’ta tutuklanarak cezaevinde gönderilmişti.

HAPİSTEN ÇIKAR ÇIKMAZ GÖRÜNTÜLENDİ
Ronaldinho’nun hapisten çıktıktan sonraki ilk görüntüleri ortaya çıktı! Brezilyalı yıldızın tedirgin halleri ise dikkatlerden kaçmadı.

Brezilyalı efsane yıldızın polis koruması eşliğinde basın ordusunun önünden geçtiği bu görüntüler manşetlere taşındı.

Gelmiş geçmiş en büyük futbol yıldızlarından biri olan Ronaldinho’nun tedirginliğin yanı sıra bir hayli üzgün olduğu da görüldü.

Sahte pasaport kullandığı gerekçesiyle Paraguay’da tutuklanan Ronaldinho, hapis günlerini diğer mahkumlarla spor yaparak devam ettirmiş ve futbol oynadığı görüntüler bir hayli konuşulmuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

PARTNER Makineye koymadan önce sakın yıkamayın
Sezon iptal oluyor!
En sevilen Fenerbahçe marşlarının sözleri

Bu haber 26 kez okundu.
Spor Haberleri - 20:37 A A
BENZER HABERLER