24° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Sony Xperia 5 II performans testi ile şaşırttı!

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 08/31/2020 18:52 A A


Sony tarafındaki akıllı telefonlar dünya genelinde yüksek satış oranına ulaşamasa bile, Sony kendi çizgisinden ödün vermeyi pek düşünmüyor. Piyasada bulunan muadil akıllı telefonlara göre daha yüksek fiyat etiketi taşımaları, satışlardaki başarısızlığın en büyük nedeni olsa da, firma bunu değiştirmeyi düşünmüyor.

Son zamanlarda beklenen amiral gemisi telefon hakkında ortaya çıkan sızıntılar ve iddialar telefonun çok güçlü olacağının altını çizdi. Fakat henüz fiyatı hakkına net bir bilgi bulunmadığını da ekleyelim. İşte Sony Xperia 5 II Geekbench test sonucu!

Sony Xperia 5 II performans testi sızdırıldı!

SO-52A model koduna sahip olan telefon, Qualcomm Snapdragon 865 işlemciden güç alıyor. Ancak performans testinin sonuçlarına baktığımızda, bu telefonda kullanılan Snapdragon 865’in hız aşırtma ile karşımıza çıkma ihtimali yüksek görünüyor.

Sony Xperia 5 II performans testi sızdırıldı!

Tek çekirdek testinden 909, çoklu çekirdek testinden ise 3323 puan alan telefon, 6.1 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak. 21:9 formatındaki bu OLED ekran, Full HD+ çözünürlük ve 120 Hz yenileme hızı sunacak.

Sony Xperia 5 II performans testi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 33 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 18:52 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin