16° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Suicide Squad oyunu onaylandı! İşte detaylar

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 08/09/2020 19:00 A A


Geçen ay Suicide Squad oyunu ile ilgili sızıntılardan sizlere bahsetmiştik. DC’nin tescil ettiği yeni alan adları bazı yeni oyunların gelişine işaret ediyordu. Bu konudaki tahminlerimiz doğru çıktı, Suicide Squad’ın resmi oyunu hakkında bir paylaşım yapıldı.

Suicide Squad oyunu 22 Ağustos’ta karşımıza çıkacak

Rocksteady Games’in Twitter hesabından yapılan paylaşım ile oyun resmen onaylanmış oldu. Yapılan paylaşıma göre 22 Ağustos’ta DC Fandome etkinliğinde oyunla ilgili birçok detaya kavuşacağız. Etkinliğe üç iki hafta gibi bir süre kalması bizleri daha da heyecanlandırıyor.

Batman: Arkham City gibi başarılı oyunların geliştirici stüdyosu olan Rocksteady Games, Suicide Squad oyunu yapımını da üstlenecek. Daha önce karşımıza çok başarılı işler çıkaran bir stüdyonun bu görevi ele alması bizleri heyecanlandırıyor.

DC Fandome etkinliği, DC’nin yeni oyunlarının, filmlerinin, çizgi romanlarının ve dizilerinin tanıtıldığı dev bir etkinlikte. Yılda bir kez düzenlenen, etkinlik bu yıl online ortamda düzenlenecek gibi görünüyor.

Oyunun geleceğinin onaylanmasından sonra gözler oyunun ismine çevrildi. Bu konuda çok popüler bir tahmin var, DC’nin yeni tescil ettiği “SuicideSquadKillTheJusticeLeague.com” alan adı büyük ihtimalle yeni oyuna ait. Bu da yeni oyunun adının “Suicide Squad: Kill The Justice League” olabileceği ihtimalini kuvvetlendiriyor.

Sizler yeni oyun için heyecanlı mısınız?

 

Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 45 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 19:00 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin