25° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Timex Metropolitan R Türkiye’de satışa çıktı! İşte fiyatı

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 08/31/2020 11:12 A A


Xiaomi tarafından destek gören Huami firması ve Timex ortaklığında geliştirilen Timex Metropolitan R, Türkiye için satışa çıktı ve fiyatı belli oldu. Akıllı saat dünyasında farklı modellerin kendisini göstermesi kullanıcılar için yeni seçeneklerin doğması anlamına geliyor. Bilindiği üzere Amazfit modelleri de Huami tarafından geliştiriliyor.

Yeni model yurt dışından satış modeliyle Türkiye’den sipariş almaya başladı. Satın alımdan itibaren gümrük işlemleri dahil 15 gün sonra kullanıcı, akıllı saati eline alacak. Model, tasarımı itibariyle klasik bir kol saatini andırıyor.

Timex Metropolitan R Türkiye fiyatı

Akıllı saatin özelliklerine bakıldığında bizi 42 mm boyutu karşılıyor. AMOLED yapıda olan ekran, 1.2 inç büyüklüğe ve 390 x 390 piksel çözünürlüğe sahip. Akıllı saat, akıllı şarj teknolojisi sayesinde 12 güne kadar kullanım imkanı sunuyor. Bu da modelin tercih edilmesinde önemli rol oynuyor.

Akıllı saat uyku, mesafe, kalori, adım vb. detayların takibini de yapabiliyor. Akıllı telefonlara gelen WhatsApp, Facebook, e-posta gibi bildirimleri de gösterebiliyor. Öne çıkan bu özelliklere sahip olan Timex Metropolitan R, Türkiye fiyatı için 2.480 TL ile kendisini gösterdi.

Timex Metropolitan R Türkiye fiyatı

Akıllı saati bir akıllı telefonla kullanabilmek için en az Android 6.0 veya iOS 10 sürümleri gerekiyor. Akıllı telefon 30 metreye kadar su geçirmezlik ve GPS özelliklerini de kullanıcılara sunuyor.Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 30 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 11:12 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin