TP Vision, Premium Philips Fidelio kalitesini gerçek kablosuz kulaklıkla birleştiriyor

Teknoloji


Philips Fidelio T1; gerçek kablosuz kulaklık pazarında dizayn, yapı ve ses kalitesi olarak standartları belirliyor.

İki-yönlü akustik tasarımla birleştirilmiş 10mm’lik dinamik ve dengelenmiş armatür sürücüler; olağanüstü, zengin, detaylı Fidelio ses kalitesi ni garanti ediyor. 

Geliştirilmiş hibrit gürültü engelleme sistemi ve kusursuz pasif ses izolasyonu, en gürültülü ortamlarda bile üst düzey ses kalitesi sunmak için tasarlandı.

Altı farklı boyutta tasarlanan kulakiçi kulaklık silikonu ve üç adet ComplyÔ  köpük kulaklık ucu; kullanım sırasında mükemmel uyum ve konfor sağlıyor.  

LDAC codec desteği ve Kablosuz 5.2 Bluetooth teknolojisi, yüksek çözünürlüklü kablosuz ses kalitesi amacıyla güvenilir bağlantı sunuyor. 

Aktif Gürültü Önleyici özelliği açıkken 9 saatlik pil ömrü ve şarj kutusuyla 25 saatlik çalma süresi sunuyor

Toplamda iki saatte full şarj edilebilen kulaklık, 15 dakikalık hızlı şarjla ekstra bir saat daha çalma süresi sağlıyor. 

Premium Fidelio kulaklıklar Avrupai tasarımı, metal ve Muirhead deri detaylarıyla göze çarpıyor. Siyah ve gümüş olmak üzere iki renk seçeneğiyle sunuluyor

Philips Kulaklık Uygulaması üzerinden ses ayarı yapılabiliyor ve önceden ayarlanmış Aktif Gürültü Önleyici modlarına kolayca erişim sağlanıyor.    

 Philips Fidelio; yeni Philips Fidelio T1 modelinin lansmanıyla, Gerçek Kablosuz (TWS) kulaklık pazarında görünüm, hissiyat, ürün kapasitesi ve performans açısından  çıtayı yükseltti.   

 Tüm Philips Fidelio ürünleriyle birlikte anılan bir sıfat haline gelen ‘’premium’’; ürünlerin en iyi ses kalitesiyle üst düzey tasarım birleşiminden oluştuğunu yansıtmak için kullanılıyor.

 Philips Fidelio TI de bulunan Fidelio imzasını taşıyan sıcak, naturel, orta ses frekansı, doğru bas ve derinlik detayları kullanıcısına zengin bir müzik deneyimi yaşatmak için özel olarak tasarlandı.