Tüketimi azaltmak ve spor ürünlerinizin ömrünü uzatmak için Decathlon Atölye ile tanışın

Spor


45 yıldan uzun süredir sporu herkese ulaşılabilir kılmak için çalışan Decathlon’un sorumluluk ve çevreye duyarlılık en önemli değerlerinin başında geliyor. Decathlon, ürünlerinde kullanılan malzemelerden, mağaza tasarımlarına, üretim tesislerinden tedarik sürecine kadar ekolojik ve sürdürülebilir bir yaklaşım benimsiyor. Sporu herkes için sürdürülebilir olarak ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Decathlon, Türkiye’deki 40 mağazası ve decathlon.com.tr ile sporseverlere hizmet veriyor.

 Decathlon ayrıca tüketimi azaltacak ve döngüsel ekonomiye katkıda bulunacak ‘İkinci Şans’ uygulaması, ‘Decathlon Kirala’ ve spor ekipmanlarının onarım ve bakımının yapıldığı ‘Decathlon Atölye’ gibi servislerini de Türkiye’de hayata geçirdi.

8 tanesi bölge atölyesi olmak üzere toplam 27 mağaza atölyesi ile Decathlon sporseverlere; bisiklet, kayak, snowboard, kamp, raket sporları, su sporları, paten, kaykay, scooter sporları özelinde bakım, onarım ve kişiselleştirme hizmetleri sağlıyor.

Tüketimi azaltacak servisleri ile, daha sürdürülebilir bir dünya için çalışmaya devam eden ve döngüsel ekonomiyi destekleyen Decathlon, Ağustos ayında ‘Decathlon Atölye’ ile ilgili etkinlikler gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

28 Ağustos saat 14:00’te bölge atölyesi olan tüm Decathlon mağazalarında sporseverlerle internaktif atölye etkinlikleri gerçekleşecek. 

Ayrıca 23-30 Ağustos tarihleri arasında, atölyesi bulunan Decathlon mağazalarında, ücretsiz bisiklet kontrolü yaptırabilirsiniz.

 Atölyelerde, spor ürünlerinizin ömrünü uzatacak bakım hizmetlerinden faydalanabilir, tamir edilebilecek spor ürünlerinizin ömrünü uzatmak için onarımlarını yaptırabilirsiniz. 

Hibya Haber Ajansı