24° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Uygun fiyatlı saat Apple Watch SE inceleme!

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 09/16/2020 13:37 A A


Apple, dün tüm yıl beklenen etkinliğini gerçekleştirdi. iPhone 12 serisinin tanıtılması beklenen etkinlikte, 2 farklı Apple Watch ve 2 farklı iPad modeli karşımıza çıktı. Tanıtılan ürünler arasında en fazla ses getiren ürün ise uygun fiyatlı Apple Watch SE oldu. Apple Watch 6 modeline göre daha uygun fiyatlı olan Apple Watch SE özellikleri ile de kullanıcıları mutlu edecek gibi duruyor. Peki uygun fiyatlı olan akıllı saatte hangi özellikler yok, yeni model ile aradaki farklar neler? Apple Watch SE ilk bakış videomuzda tüm soruları yanıtlıyoruz.

Apple Watch SE ilk bakış: Uygun fiyatlı Apple Watch

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınızdayız. Bu videomuzda, uygun fiyatlı en yeni nesil saat Apple Watch SE modeline yakından bakıyoruz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri ilk bakış videomuz ile baş başa bırakalım.

Apple Watch SE özellikleri: Bizlere neler sunuyor?

Apple Watch SE, kullanıcılara Apple Watch 6 ile oldukça benzer bir deneyim sunuyor. Kullanıcılar, Apple Watch’u Apple Watch yapan neredeyse tüm özelliklere erişebiliyor. Kullanıcılar, Fitness, sağlık ve bağlantı konusunda mutlu olacak deneyimlere bu saat ile ulaşabiliyor. Apple Watch 6 ile Apple Watch SE arasındaki farklar da oldukça az. Apple Watch SE satın alanlar, Apple Watch 6’dan farklı olarak EKG, kandaki oksijen oranı ölçümü ve her zaman açık ekran özelliklerine sahip olamıyorlar.

Bu özelliklere baktığımız zaman, Apple Watch SE’nin 2.699 TL fiyat ile ülkemizde satışa çıkacak olması birçok kişiyi sevindirecek gibi duruyor. Peki fiyatlar hakkında sizin fikirleriniz neler?Haber Kaynağı: Shift Delete

Bu haber 11 kez okundu.
ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 13:37 A A


BENZER HABERLER
Gazete Haberi Android Uygulamamızı İndirin