Yaz anıları TCL’in akıllı cihazları ile ölümsüzleşiyor

Teknoloji


Yaz mevsiminin sonları yaklaşırken her anı yakalamak ve deneyimlemek daha da önem kazanıyor. Bu sıcak sezonun canlı renkleri, TCL 20 Serisi’nin Akıllı Ekranları ve NXTVISION teknolojisi ile ışıl ışıl parlıyor. Bu özellikler ayrıca TCL MOVEAUDIO S600’ün Akıllı Aktif Gürültü Engelleme özelliği ve TCL’nin uygun fiyatlı tablet serisi ile bir araya gelerek tatil anılarını daha ayrıcalıklı kılıyor.

 

NXTVISION & POLARİZASYON EKRAN TEKNOLOJİSİ

Yaz tatillerindeki en büyük trend deniz kenarlarına gitmek, kumda ayak izleri bırakmak ve güçlü güneş ışığının parladığı mavi gökyüzünü deneyimlemek. TCL 20L+, entegre TÜV Rheinland sertifikalı Dairesel Polarizasyon Ekran teknolojisi sayesinde güneş gözlüğü takarken ekranın doğal renklerde mükemmel şekilde görülmesini sağlıyor ve aynı zamanda göz yorgunluğunu azaltmak için çeşitli göz bakım modlarını da içeren TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık sertifikalı göz dostu özellikleri de destekliyor.

 

TCL’in gelişmiş ekran ve kamera görsel teknolojisi NXTVISION, hayatın anlarını daha gerçek renk, netlik ve kontrastta yakalıyor ve TCL 20 Serisi akıllı telefonların tamamında görüntülerin canlı tonlarını gösterme imkanı sunuluyor. Tüm cihazlarda, SDR’den HDR’ye gerçek zamanlı dönüştürme aracı bulunuyor.

 

Bağımsız üçüncü taraf test laboratuvarı DXOMARK, kısa süre önce TCL 20 Pro 5G’yi test etti ve 89 ekran derecelendirmesi verdi. Laboratuvar ayrıca NXTVISION’daki gelişmelerin güç verdiği üst segmentteki en iyi kamera seçeneklerinden biri olduğunu belirtti. TCL 20 Pro 5G, bu özelliğiyle bazıları iki kat daha pahalı olan en iyi mobil rakiplerle yarışıyor.

TCL 20 Serisi, Google™ tarafından Android Enterprise Recommended cihazlar olarak onaylanmış bulunuyor. Bu sertifika, kurumlara ve bireylere TCL cihazlarının düzenli bir şekilde zamanında sunulacak Android güvenlik yamaları ve garanti verilen büyük güncellemeler aracılığıyla Google’ın sıkı kurumsal gereksinimlerini karşıladığını güvence altına alıyor.

         

MAKRO FOTOĞRAFÇILIK İÇİN NXTVISION KAMERA