-10° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Yeni Xbox One güncellemesi ile etkileşim artacak!

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 11/20/2019 15:35 A A


Steam üzerinde uzun süredir arkadaşlarınızın oynadıkları oyunları, içinde bulundukları oyunları görüntüleyebiliyorduk. Şimdi ise yeni Xbox One güncellemesi arkadaşlarınızın oynadığı oyunları satın alabilmenizi sağlayacak.

Yeni Xbox One güncellemesi arkadaşlarla etkileşimi artıracak!

PC üzerinden kullandığınız birçok oyun platformu arkadaşlarınızın o an oynadığı oyunları sizlerle paylaşıyor ve o oyunlara erişebilmenizi sağlıyordu. Özellikle Steam bunu en iyi yapan dijital dağıtıcılardan biriydi. Şimdi ise sıra oyun konsollarına geldi.

Xbox One için gelen yeni güncelleme sayesinde, arkadaşlarınızın oynadığı oyunlar hakkında daha fazla bilgi edinebileceksiniz. Hatta daha fazla bilgi edinmekle kalmayıp, aynı zamanda onları satın almanızı, yüklemenizi veya oynatmanızı sağlayan yeni bir kılavuz güncellemesi geliyor.

Yeni Xbox One güncellemesi ile etkileşim artacak! - ShiftDelete.Net (1)

Satın almaktan daha fazlasını düşünüyorsanız, sizi oyunun resmi sayfasına götürerek de tüm detayları sizlerle paylaşıyor. Daha fazla ayrıntı toplamak için bir arkadaşının profilini seçiyorsun, üstüne tıklıyorsun, oynadığı oyunun ismi ve yükle seçeneği çıkıyor ona tıklayarak karşına çıkan sekmelerden oyunu indirebilir veya daha fazla detay öğrenebilirsin.

Şirketin üst düzey yöneticilerinden Larry Hryb, özelliğin ekran görüntüsünü de Twitter üzerinden paylaşarak, güncellemenin yakında kullanıcılara ulaşacağını bildirdi. Tweet içindeki video ile de yeni güncellemenin getireceği tüm süreci öğrenebilirsiniz.

Source link

Bu haber 158 kez okundu.

Android Uygulamamızı İndirmek İçin Tıklayın

ABONE OL
Teknoloji Haberleri - 15:35 A A


BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.